Bord 1900-talets andra hälft.
< 1m
Bord 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
1m 27s
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
3m 27s
1 844 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
5m 27s
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
7m 27s
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
9m 27s
Gunnar Norrman, "Körsbär".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
13m 27s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK