Auktioner online

Hermès, scarf,  "Vif Argent".
1m 16s
Hermès, scarf, "Vif Argent".
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Millenium".
7m 16s
Lennart Jirlow, "Millenium".
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund, 1900-talets andra hälft.
11m 16s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Italien, sent 1900-tal.
13m 16s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK