Taklampa 1940-tal.
< 1m
Taklampa 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
3m 16s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
8m 16s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Ring silver Malmö 1976.
10m 16s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
15m 16s
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK