Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

38 föremål
Bordslampa, jugend, tidigt 1900-tal.
14 tim 11m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Swedish Grace, 1930-tal.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 14 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par sent 1900-tal.
2d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Fagerhult, 1980/90-tal.
3d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampor, ett par, Stilarmatur AB, Tranås, 1970's.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Italien, 1970-tal.
3d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 17 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1940-tal.
4d 15 tim
Bordslampa, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Orno Stockmann.
4d 16 tim
Bordslampa, Orno Stockmann.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK