Förgyll ditt hem med konst! 301

11 föremål
JEAN FAUTRIER, monotyp, signerad och daterad '48.
Klubbat pris
10 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JACQUES VILLON, färgetsning, signerad och numrerad 79/200.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VLADIMIR YAKOLEV, krita på papper, signerad och daterad 10/VIII-61.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAMES COIGNARD, gouache, signerad.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAREL APPEL, färglitografi, signerad och daterad 68, e.a.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GEORGES BRAQUE, efter, färglitografi, 1948.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK