Förgyll ditt hem med konst! 301

19 föremål
ROLF PETTERSSON, olja på duk signerad och daterad 74.
Klubbat pris
1 250 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MICHAEL SCHLEU, oljefärg och bivax, signerad a tergo.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHRISTO & JEANNE-CLAUDE, offset, signerat Christo med tusch.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOF BEHRENS, olja på duk, sgnerad.
Klubbat pris
4 860 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLLE KÅKS, olja på duk. Signerad.
Klubbat pris
5 201 SEK
Utropspris
7 500 SEK
HÅKAN REHNBERG, akryl på film, signerad med dedikation.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK