Litografi, 1971, signerad med blyerts 54/60, tryckt hos Hollanders Workshop och med deras blindstämpel, utgiven av Hollanders Workshop och Fourcade, New York. 64,7 x 48,5 cm, bladstorlek 76,2 x 56,3 cm (Crémefärgat Arches).
Graham 27.
×
Logga in
Kunde inte logga in