1096
151839

BORDSPLATEAU, tre delar. 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 090 - 1 360 EUR
1 160 - 1 450 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Senare glas med skador.

Proveniens

Ökna.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

95. Spegel, av Carl Gustaf Fyrwald (mästare i Stockholm 1776-1825), Gustaviansk.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK