Etsning, 1963, signerad med blyerts 65/75, tryckt hos Crommelynck, Paris, utgiven av Heide Weber, Zürich och med hennes blindstämpel. 49,4 x 64,7 cm, bladstorlek 56,5 x 75,7 cm (Arches).
×
Logga in
Kunde inte logga in