109
269125

Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 360 - 1 640 EUR
1 430 - 1 710 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
Alfred Thörne
(Sverige, 1850-1916)

Brefvens bruk

Signerad Alfr. Thörne och daterad Brefven 1891. Duk 38 x 61 cm.

Formgivare

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?