300
261477

Isaac van Ostade, hans art

(Holland, 1621-1649)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 820 - 2 730 EUR
1 930 - 2 900 USD
Klubbat pris
Isaac van Ostade, hans art
(Holland, 1621-1649)

ISAAC VAN OSTADE (Hans art). Olja på uppfodrad duk.

Utanför gästgiveriet. 63,5 x 81 cm.

Krackelyr och ytsmuts.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1356. Inro, två stycken, lack. Japan, 1800-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Fair warning
6 500

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK