1257
423150

SEMIANTIK CHODOR CHUVAL. 78 x 118,5 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
571 - 761 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Plommonfärgad botten med rader av polykroma chodorgüls och blomrankor. Rutmönstrad bård med stiliserade blommor.

Något ställvis lite hårdare slitage, smutsig, fläckar, smärre skador och lagningar. Tre något skadade sidor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?