601
590370

MATTA, SEMIANTIK BEIJING. Kina, sen Qing. 393 x 311 cm.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Blå spegel med medaljong och hörnornament med pioner, frukter och symboler. Benvit bård med stor blomranka.

Obetydligt slitage. En långsida med trampveck och smärre skador, bandkantade kortsidor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?