Klassiska 583

111 föremål
1418. SPEGEL. Gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1413. SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1412. SPEGEL. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1414. SPEGEL. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.
Klubbat pris
19 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1504. VAXSTAPELSTÄLL. Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1477. VÄGGPENDYL. Frankrike, 1700-talets slut. Louis XVI.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK