906971

51. "Fågelporträtt".

Signerad EB. Utförd 1987. Blandteknik med mosaik diameter 57 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Privatsamling, Stockholm.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/6 217 - 8 290 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto