Signerad och numrerad 13/160, daterad 2004. Mobil i bemålat trä. Utgiven av Edition Michael Carlsson, Paris. Höjd ca 70 cm. Medföljande bok "Corneille" av Pierre Restany, Éditions Cercle d'Art.
×
Logga in
Kunde inte logga in