18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 8.11 ct enligt medföljande certifikat, storlek 17/53, totalvikt 17 g. Signerad Cartier och numrerad HPS1910 samt med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in