Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Den kompletta porföljen med 16 etsningar. Samtliga numrerade 9/64. Tryckt hos ark Patstfall, Graphics, Cincinnatis, Ohio. Utgiven av Carl Solway Gallery. Bladstorlek 56 x 38 cm vardera.
×
Logga in
Kunde inte logga in