Signerad L Göthman och daterad 2008 a tergo. Duk 65 x 54 cm
Proveniens
Roger Björkholmen Galleri, Stockholm. Apotekets konstförenings lotteri, 2008, vinst nr 1. Bukowski Auktioner, Moderna Vårauktionen 2009. Privat samling, Stockholm.
×
Logga in
Kunde inte logga in