1006
1436768

Pallar/ställ, ett par, lackerat trä. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rund ovansida på fyra kabriolben. Höjd 48 cm. Diameter 38 cm.

Slitage, renoverade. Torksprickor.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

622. John Bauer, "Han vilade icke ett ögonblick förrän han i skymningen nådde fram".
Utropspris
500 000 - 700 000 SEK
Budhistorik
680 000

ditt bud
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
Aktuellt bud:
680 000 SEK