GEBRÜDER EINFALT, ballerina no 244, Tyskland, 1920-tal.

Litograferad plåt. Gyrodrift. Höjd 15 cm.

Slitage. Gyrodrift fungerar.

Klubbat pris
1 450
127
135
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 nov 2016 21:10
1 450 SEK
13 nov 2016 19:29
1 350 SEK
13 nov 2016 17:38
1 250 SEK
13 nov 2016 17:38
1 200 SEK
13 nov 2016 16:02
1 150 SEK
30 okt 2016 22:18
1 050 SEK
30 okt 2016 22:18
1 000 SEK
30 okt 2016 22:17
950 SEK
30 okt 2016 22:17
900 SEK
30 okt 2016 14:01
850 SEK
27 okt 2016 13:46
800 SEK
25 okt 2016 22:10
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

619. Tove Jansson, "Vila" (Självporträtt).
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Budhistorik
700 000

ditt bud
680 000

ditt bud
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
620 000

ditt bud
600 000

ditt bud
580 000

ditt bud
560 000

ditt bud
540 000

ditt bud
Aktuellt bud:
700 000 SEK