Carl-Johan Bolander - Galerie Belle, Västerås

20 föremål
JAN HÅFSTRÖM, objekt/collage, intygad av Carl Johan Bolander.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULLA VIOTTI, objekt i fyra delar, lera.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM, gouache på smörpapper, signerad.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND LINDBEG, collage, signerad.
Klubbat pris
661 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRIK EDSTRÖM, gouache på papper, signerad och daterad 95.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARIS STRUNKE, blandteknik, ej signerad.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS WIGERT, akvarell på papper, signerad, daterad 1977.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA CRONQVIST, krita på papp, signerad och daterad 1971.
Klubbat pris
37 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL WARNOLF, collage, signerad och daterad -72.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
6 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENA CRONQVIST, krita på papper, signerad och daterad -71.
Klubbat pris
12 521 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENA CRONQVIST, krita på papper, signerad och daterad 1971.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLA BILLGREN, akvarell på papper, signerad och daterad -70.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
OLA BILLGREN, akvarell på papper.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK