Konstspecialisternas tips

12 föremål
MARC CHAGALL, efter, 1957, färglitografisk affisch.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NINO LONGOBARDI, blandteknik, signerad och daterad 1983.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NINO LONGOBARDI, blandteknik, signerad och daterad 1993.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GERHARD NORDSTRÖM, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK