KG NILSON, olja på duk, signerad KG Nilson och daterad 2007.
Geometrisk komposition. 54 x 50 cm. Oramad.
Skarpmärken på kanterna.
Klubbat pris
8 000
697
730
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
26 apr 2018 7:23
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 apr 2018 7:23
7 600 SEK
26 apr 2018 7:23
7 400 SEK
26 apr 2018 7:23
7 200 SEK
26 apr 2018 7:22
7 000 SEK
25 apr 2018 18:03
6 500 SEK
25 apr 2018 18:02
6 201 SEK
25 apr 2018 8:41
6 001 SEK
25 apr 2018 8:41
5 500 SEK
24 apr 2018 14:59
5 300 SEK
24 apr 2018 14:59
5 100 SEK
24 apr 2018 14:59
4 750 SEK
24 apr 2018 14:59
4 500 SEK
23 apr 2018 20:39
3 500 SEK
20 apr 2018 7:24
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 apr 2018 14:43
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 apr 2018 16:03
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 apr 2018 14:27
400 SEK
18 apr 2018 12:54
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1