Harald Nielsen

(Danmark, 1892-1977)
Harald Nielsen
(Danmark, 1892-1977)

HARALD NIELSEN, "Pyramid" senapskanna samt salt och pepparströare (3 dlr) sterling för G Jensen

Köpenhamn 1900-talets första hälft, höjd ca 4,5-7,5 cm, vikt ca 166 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Bucklor. Repor.

Klubbat pris
8 800
777
810
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
22 jun 2018 14:34
8 800 SEK
22 jun 2018 14:34
8 600 SEK
8
22 jun 2018 14:30
8 200 SEK
22 jun 2018 14:30
8 000 SEK
22 jun 2018 14:16
7 300 SEK
8
22 jun 2018 14:16
7 100 SEK
8
22 jun 2018 14:16
6 700 SEK
22 jun 2018 14:16
6 500 SEK
8
22 jun 2018 14:08
4 200 SEK
19 jun 2018 22:42
4 000 SEK
19 jun 2018 22:42
4 000 SEK
19 jun 2018 14:43
2 900 SEK
19 jun 2018 14:43
2 700 SEK
18 jun 2018 3:07
2 200 SEK
18 jun 2018 3:07
2 000 SEK
17 jun 2018 11:15
1 801 SEK
17 jun 2018 11:15
1 701 SEK
17 jun 2018 9:40
1 600 SEK
17 jun 2018 9:40
1 500 SEK
17 jun 2018 1:04
1 000 SEK
16 jun 2018 11:52
600 SEK
16 jun 2018 1:16
550 SEK
15 jun 2018 20:56
500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13