SVEN-ARNE GILLGREN, bestickservis, stål, "Parad", 115 delar, Gense och G.A.B, 1900-talets tredje kvartal.

24 matgafflar, 24 matknivar, 24 matskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar, tolv bordsskedar, två smörknivar samt fem serveringsbestick. Delvis i originalförpackningar.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 205
194
206
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
27 jun 2018 21:44
2 205 SEK
27 jun 2018 21:43
2 005 SEK
27 jun 2018 21:43
1 905 SEK
27 jun 2018 21:38
1 805 SEK
27 jun 2018 19:45
1 705 SEK
27 jun 2018 19:40
1 605 SEK
27 jun 2018 19:26
1 505 SEK
27 jun 2018 19:26
1 500 SEK
27 jun 2018 19:26
1 305 SEK
27 jun 2018 19:26
1 205 SEK
27 jun 2018 18:53
1 105 SEK
27 jun 2018 18:53
1 005 SEK
27 jun 2018 18:30
875 SEK
27 jun 2018 18:30
825 SEK
27 jun 2018 17:48
750 SEK
27 jun 2018 17:48
700 SEK
27 jun 2018 17:06
625 SEK
27 jun 2018 15:59
575 SEK
27 jun 2018 15:59
555 SEK
27 jun 2018 8:48
525 SEK
27 jun 2018 8:48
475 SEK
27 jun 2018 8:48
467 SEK
27 jun 2018 6:50
406 SEK
27 jun 2018 6:50
356 SEK
26 jun 2018 20:35
350 SEK
19 jun 2018 19:13
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

414. Barbro Nilsson, matta, "Falurutan grön I", rölakan, ca 188 x 118 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK