ROGER ANDERSSON, akvarell på papper, monogramsignerad RA.
"Letters from Mayhem, Q". Ca 34 x 33,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Sara Meitzer Gallery, New York.
"Letters From Mayhem", Roger Andersson och Albert Mobilio, Cabinet, 2004.