BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad och daterad -80.
"Madrid". Utförd 1980. Duk 120 x 120 cm.
Smärre skrapmärken.
Patrik Reuterswärd & Bertram Schmiterlöw, "Bertram Schmiterlöw - Från mina två världar", 1998, avbildad helsida i färg sid 64.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK