LJUSSTAKAR ett par, mässing, 1800-talets mitt.

Höjd 28 cm

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V26

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar

    Utropspris: 4 000 SEK

    550
    52 EUR
    58 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    326 apr 12:40550SEK
    225 apr 22:13500SEK
    125 apr 7:07450SEK