BERGBOMS, bordslampor, ett par, 1960-tal.

Marmor. Cylinderformade. Höjd inkl skärm 66 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
30 maj 2019 16:53
3 200 SEK
26 maj 2019 18:57
3 000 SEK