VASER, 2 stycken, glas, Vitreum, 1900-talets andra häft.

Klar och lila glasmassa. Dekor av luftbubblor. Höjd 15-18 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
10 jul 2019 20:43
500 SEK
4 jul 2019 19:47
300 SEK