Handpicked: 20 contemporary works selected by our specialists

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

258. Åkdyna, broderad, ca 92 x 44 cm, Skåne, signerad BD och daterad 1839.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK