Den nya romantiken

13 föremål
WERNER E. A. HOFFMANN, etsningar, 2 st, signerade.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHAN FREDRIK MARTIN,  Akvarellerad linjeetsning, signerad.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CARL LARSSON, etsning, (État 4) 1906, signerad i blyerts.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS ZORN, etsning, 1904, signerad med blyerts.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
AXEL FRIDELL, Etsning, signerad.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARTOR/GRAVYRER, 2 st, 1700-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARTOR/GRAVYRER, 2 st 1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK