Den nya romantiken

20 föremål
FOTOGENLAMPA, mässing, sent 1800-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR 2 par barockstil 18/1900-tal.
Klubbat pris
2 545 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINKYLARE barock-stil 1800-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPLÅTAR, ett par, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR ett par Gusum modell 7 omkring 1900.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR 5 st snarlika senbarock 1700-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-talets förta hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1800-tal.
Klubbat pris
85 EUR
Utropspris
200 EUR
BRICKA, bemålat plåt, 1800-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERRIN MED LOCK, tenn, rokokostil, Tyskland, 1800-tal.
Klubbat pris
1 505 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1800-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, ett par, mässing, Skultuna SB nr 43, 1800-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

781. Lotte Laserstein, Landskap med hus.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
22 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK