PIEDESTAL, 1900-tal.

PIEDESTAL, 1900-tal.

Bemålat (marmorerat) trä. Oktogonal skiva, diam 32 cm. Höjd 86 cm.

Omfattande slitage och färgbortfall.

Klubbat pris
700
62
65
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
15 aug 2019 16:54
700 SEK
15 aug 2019 6:45
650 SEK
15 aug 2019 6:45
600 SEK
15 aug 2019 6:45
600 SEK
14 aug 2019 23:22
550 SEK
14 aug 2019 23:22
500 SEK
14 aug 2019 23:22
500 SEK
11 aug 2019 15:25
400 SEK
9 aug 2019 11:05
350 SEK
8 aug 2019 19:28
300 SEK