Inred sommarhuset

23 föremål
JOAN MIRÓ, efter, färglitografi, ur Derrière le Miroir no 195, 1971.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 151-152, 1965.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM, färgseriegrafi, signerad och numrerad 162/300.
Klubbat pris
4 550 SEK
Utropspris
2 000 SEK