Inred sommarhuset

12 föremål
PABLO PICASSO, efter, pochoir, numrerad 240/500.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
827 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE NYMAN, akvarell signerad.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL RYD, olja på pannå, signerad och daterad 36.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO VON ZWEIGBERGK, olja på pannå, signerad och daterad 29.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE NORDBERG, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK