Jonas Bohlin

(Sverige, Född 1954)
Jonas Bohlin
(Sverige, Född 1954)

JONAS BOHLIN, hylla, "Zink", Källemo, 1980/90-tal.

Massiv björk. Målad betong. Lackerad metall. Längd 33 cm, bredd 28 cm, höjd 154 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
15 aug 2019 15:33
2 200 SEK
8
14 aug 2019 22:58
2 000 SEK
14 aug 2019 22:58
1 900 SEK
8
13 aug 2019 20:51
1 600 SEK
13 aug 2019 20:51
1 500 SEK
12 aug 2019 21:28
1 250 SEK
12 aug 2019 15:14
1 150 SEK
12 aug 2019 15:14
1 050 SEK
11 aug 2019 18:39
1 049 SEK
11 aug 2019 15:54
999 SEK
10 aug 2019 12:25
900 SEK
10 aug 2019 1:00
850 SEK
9 aug 2019 22:06
700 SEK