TAKLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft

Mässing. Sfäriska kupor av opakt glas. Höjd ca 40 cm, diameter ca 20 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
4 010
354
369
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (39 bud)
12
18 jul 2019 21:15
4 010 SEK
13
18 jul 2019 21:13
3 810 SEK
12
18 jul 2019 21:13
3 610 SEK
13
18 jul 2019 21:13
3 500 SEK
12
18 jul 2019 19:46
3 200 SEK
10
18 jul 2019 19:46
3 000 SEK
10
16 jul 2019 6:00
2 800 SEK
11
15 jul 2019 14:59
2 600 SEK
10
15 jul 2019 14:59
2 500 SEK
10
15 jul 2019 14:23
2 400 SEK
15 jul 2019 14:19
2 200 SEK
10
15 jul 2019 14:19
2 000 SEK
15 jul 2019 13:58
1 900 SEK
10
15 jul 2019 13:58
1 800 SEK
15 jul 2019 10:46
1 700 SEK
10
14 jul 2019 9:43
1 600 SEK
8
14 jul 2019 9:29
1 500 SEK
10
14 jul 2019 9:29
1 500 SEK
8
14 jul 2019 7:52
1 350 SEK
10
14 jul 2019 7:52
1 250 SEK
8
13 jul 2019 16:59
1 150 SEK
10
13 jul 2019 16:59
1 050 SEK
10
13 jul 2019 11:28
1 000 SEK
9
12 jul 2019 20:05
950 SEK
8
12 jul 2019 20:05
900 SEK
9
12 jul 2019 20:05
900 SEK
8
12 jul 2019 18:38
850 SEK
11 jul 2019 15:32
800 SEK
11 jul 2019 13:45
750 SEK
11 jul 2019 10:20
700 SEK
11 jul 2019 10:20
700 SEK
11 jul 2019 6:57
650 SEK
9 jul 2019 21:30
600 SEK
9 jul 2019 21:30
600 SEK
9 jul 2019 21:16
550 SEK
9 jul 2019 21:16
500 SEK
9 jul 2019 21:16
450 SEK
9 jul 2019 21:16
400 SEK
9 jul 2019 13:46
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79