Design Möbler
1191009
Jasper Morrison
(Född 1959)
Jasper morrison, soffa, "elan", cappellini, 2000-tal.

JASPER MORRISON, soffa, "Elan", Cappellini, 2000-tal.

Tvådelad. Avtagbar klädsel. Lösa plymåer. Sitthöjd 37, djup 85, höjd 66, bredd 184 resp 180 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
8 000 SEK