BEVERLOO CORNEILLE, färgetsning, 1998, signerad och numrerad 146/160.
Utan titel. Plåtstorlek 59 x 44 cm.
Oramad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK