GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -52
Bohuskust. 46x55 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
3 800
332
350
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
10
20 sep 2020 21:20
3 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
20 sep 2020 21:20
3 600 SEK
9
20 sep 2020 17:28
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
20 sep 2020 17:27
3 200 SEK
9
20 sep 2020 17:27
3 100 SEK
8
20 sep 2020 0:23
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
18 sep 2020 5:39
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
16 sep 2020 18:16
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 sep 2020 18:16
2 300 SEK
16 sep 2020 18:15
2 200 SEK
16 sep 2020 18:15
2 000 SEK
16 sep 2020 10:21
1 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
12 sep 2020 23:23
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 sep 2020 10:42
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 sep 2020 10:15
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 sep 2020 19:45
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1