Spring light

53 föremål
Bordslampa, 1960-tal.
Bordslampa, 1960-tal.

Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
Taklampa, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK