Matti & Marco Salvadore/Pietro & Riccardo Ferro, vas signerad Österlens Glashytta
Höjd 37 cm. Slipad dekor av bröderna Pietro & Riccardo Ferro, blåst av bröderna Marco & Matti Salvadore.
Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK