Vintage Watches

Välkommen till en klockauktion där vi presenterar ett urval av eftertraktade armbandsur och fickur. Temaauktionen består av objekt från 1900-talets början till mitten av 90-talet och inkluderar bland annat en ovanlig Patek Philippe Golden Ellipse, en sällsynt Longines "Monopusher" samt den ikoniska modellen Omega Speedmaster ”Moonwatch”.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

257. Swedish Modern, taklampa, Sverige 1940-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK