1324305

Empire

(1810-1840)
Ljusstakar, ett par, förgylld mässing, empire, 1800-talets första hälft.

Ljusstakar, ett par, förgylld mässing, Empire, 1800-talets första hälft.

Räfflat skaft på rund fot. Höjd 16 cm.

Anlöpningar. Smärre bristning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 000
293
345
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jul 16:37
3 000 SEK
21 jul 23:41
1 800 SEK
21 jul 23:23
1 700 SEK
20 jul 18:41
1 000 SEK
16 jul 10:06
300 SEK