1346425

Kristian Krokfors

(Finland, Född 1952)
Kristian krokfors, "blå trädgård".

Kristian Krokfors, "Blå trädgård".

A tergo sign. 2017. Olja på duk 40 x 80 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

900
9 252
1 017
Utropspris
1 300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
3 okt 18:49
900 EUR
3 okt 17:51
800 EUR
3 okt 8:27
650 EUR
26 sep 22:40
600 EUR
25 sep 10:55
500 EUR