Ann Wärff, skål, glas, "Häxornas trädgård", signerad och 1978.
Slipat och etsat överfång i rosafärgat och vitt glas. Signerad "Häxornas trädgård" Ann Wärff 1978. Diameter 34, höjd 15 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK