Inred sommarhuset

24 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Stolar, 2 st, snarlika, gustavianska, 17-och 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, gustaviansk stil, 1800-tal.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, gustavianskt provinsarbete, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, Gustavianskt provinsarbete, 1700-talets slut.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 3 st, gustaviansk stil, omkring 1900.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skänk, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Överskåp, sengustavianskt, omkring 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 3 st samt pall, sengustaviansk stil omkring år 1900.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

121. Ampel, för fem ljus, 1800-talets andra hälft, Empirestil.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Fair warning
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK