guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 1967.
Caliber 564, Serienr. 25384882, Boettnr. CD 168.022 / CD 166.028
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Skadad urtavla. Repor. Gravyr.